Google Keep, Play Store’da önemli başarı yakaladı

Akıllı aygıtlarda kullanabileceğiniz en başarılı ve fonksiyonel not tutma uygulamalarından birisi olan Google Keep Play Store üzerinde dikkate kıymet bir muvaffakiyet yakaladı.

Google Keep Play Store üzerinde dikkate bedel muvaffakiyet yakaladı!

Android aygıtlarda sıkça kullanılan Google Keep, temelde Android aygıtınızla bir bütün haline gelen Gmail hesabınıza bağlı olduğundan, bütün aygıtlardan kolay erişim sunmasıyla öne çıkıyor. Başarılı özellikleri ve herkese hitap eden kolay kullanımı ile birlikte Google Keep, Play Store üzerinde 500 milyon indirilme sayısına ulaştı.

Yapılan varsayımlara nazaran 500 milyonluk indirme sayısının büyük bir kısmı, uygulamayı kendi isteği ile indiren kullanıcılardan oluşmakta. Şayet siz de Android aygıtlarınızda kolay ve fonksiyonel bir not tutma uygulamasına sahip olmak istiyorsanız, Google Keep uygulamasına göz atabilirsiniz.

Daha evvelce 500 milyon indirmeyi geçen uygulamalardan bazıları

Daha evvelce 500 milyon indirmeyi geçen uygulamalar ortasında Android Bildiriler, Spotify, YouTube, Facebook, WhatsApp üzere tanınan hizmetler ve servisler bulunuyor. Yani Google Keep uygulamasının yakaladığı muvaffakiyetin hayli değerli bir muvaffakiyet olduğunu söylememiz mümkün.

Başa dön tuşu