Honor 20 Pro ile çekilen fotoğraflar ortaya çıktı

Honor ailesinin yeni üyelerinin tanıtım görüntüsü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Honor 20 Pro tanıtım görüntüsünün akabinde artık de akıllı telefon ile çekilen fotoğraflar ortaya çıktı. Ortaya çıkan fotoğrafların ikisinde AIS Super gece modunun kullanıldığı görüldü. Bir fotoğrafta ise telefonun ultra geniş açı performansı sergilendi.

Honor 20 Pro ile çekilen fotoğraflar yayınlandı

Honor 20 Pro ile çekilen fotoğraflarda 48 Megapiksel çözünürülüğünde f/1.7 diyafram pahasına sahip kameranın imzası bulunuyor. Düşük diyafram telefonun düşük ışıkta başarılı fotoğraflar ortaya çıkarmasını sağlıyor. Gece fotoğraflarının yanında telefonun gündüz fotoğraf performansı da yayınlandı.

Ultra geniş açıyla çekilen gündüz fotoğrafı örneğini de galeride bulabilirsiniz.

Honor 20 Pro yakın vakitte akıllı telefon piyasasına giriş yapacak. Geride dörtlü kamera kurulumuyla gelen telefonun ana kamerası 48 Megapiksel çözünürlüğünde. Ayrıyeten 8 Megapiksellik telefoto lens, 2 Megapiksellik makro lens ve 16 Megapiksellik geniş açılı lens de Honor 20 Pro’ya güç veren sensörler ortasında yer alıyor. 16 Megapiksellik kameranın f/2.2 diyafram kıymetine sahip olduğunu da söyleyelim.

Telefonun tasarımında 3D kavisli cam yüzey ayrıntısı karşımıza çıkacak.

Honor 20 Pro ve Honor 20, Londra’da 21 Mayıs günü düzenlenecek aktiflikte tanıtılacak.

Başa dön tuşu