IFA 2019’da bizleri neler bekliyor? (Video)

Eylül ayında gerçekleştirilecek olan IFA 2019 yeniden birbirinden yeni teknolojilere sahne olacak. Dünyanın en büyük fuarları ortasında gösterilen IFA’nın ön izlemesi İspanya’da yapıldı. Biz de bu videomuzda eylül ayındaki aktiflikte neler göreceğimize yakından baktık.

Eylül ayında düzenlenecek IFA 2019‘dan evvel, sergilenecek kimi yeni teknolojiler bizim de katıldığımız aktiflikte görücüye çıktı. Yeni kuşak televizyondan tıklayarak açılan çamaşır makinesine kadar birçok yeni mesken teknolojisinin sergilendiği aktiflikte sizinle birlikte kısa bir çeşide çıkıyoruz.

Şimdi isterseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu yeni teknolojilerle baş başa bırakalım. İyi seyirler…

IFA 2019 Eylül’de kapılarını açıyor

6 Eylül günü Almanya’nın Berlin kentinde kapılarını açacak olan IFA 2019 tekrar birçok yeni teknolojiye konut sahipliği yapacak. 11 Eylül gününe kadar ziyaret edilebilecek olan fuarda akıllı aygıtların dikkat çekeceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Teknoloji bilhassa konut aletlerini akıllı hale getirdi. Artık daha pratik kullanım sunan akıllı mesken aletleri IFA’nın da ilgi çeken ayrıntıları ortasında yer alıyor. Bu fuarda ilişkili aygıtlardan güç tasarruflu eserlere kadar birçok yeni teknolojiyi göreceğiz. Videomuzda da gördüğümüz Haber dokunmatik ekranlı çamaşır makinesinin fuarın ilgi cazip aygıtlarından biri olacağını söyleyebiliriz.

IFA 2019 genel manasıyla hayat kalitesini artırmaya odaklanıyor. İnsanların günlük yaşantısında yaptığı işleri kolaylaştıran teknolojiler bu fuarda sergilenecek.

Başa dön tuşu