Instagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

Popüler sosyal medya hizmetindeki profil resimlerinin boyutu doğrudan büyütülemiyor. Neyse ki mevcut birkaç yöntem sayesinde Instagram profil fotoğrafı büyütme programsız bir şekilde yapılabiliyor. Bu hizmetleri kullanarak sosyal medya platformunda yer alan hesapların profil resimlerinin büyük hallerine kolay bir şekilde bakabilirsiniz.

Dünya genelinde oldukça büyük bir popülerliğe sahip olan sosyal ağ, profil resimlerinin büyük halinin görüntülenmesini sağlayacak bir araç sunmaz. Bu sebepten ötürü çoğu kullanıcı, Instagram PP büyütme işleminin nasıl gerçekleştirileceğini merak edebilir.

Instagram profil fotoğrafı büyütme işleminin yapılabilmesini mümkün hale getiren bazı çevrim içi hizmetler bulunuyor. Bu hizmetler sayesinde herhangi bir program kurmadan diğer kullanıcıların profil resimlerinin büyük halini görüntüleyebilirsiniz.

Bu yazıda Instagram profil resmi büyütme işlemi için kullanabileceğiniz çevrim içi hizmetleri bir arada topladık. Bu hizmetleri kullanarak söz konusu işlemi çok kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?
SOSYAL MEDYA

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Instagram son görülme nasıl kapatılır? Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan görüntü tabanlı sosyal medya hizmetinde son görülme durumunu nasıl devre dışı bırakabileceğinizi merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Instagram PP Nedir?

“Instagram PP” ifadesi, günümüzde çok sayıda kişi tarafından zaman zaman kullanılan terimlerden bir tanesi. Bu ifade, Instagram profile photo kelimelerinin kısaltması. Yani Instagram profil fotoğrafı anlamına gelir.

Görüntü tabanlı sosyal medya platformunda çok fazla sayıda hesap yer alıyor. Platformda yer alan her hesabın bir profil sayfası bulunuyor. Profil sayfası kısmında kullanıcıların paylaştığı fotoğraf ve videolar, biyografi ve profil fotoğrafı mevcut.

En popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram’da hesabı bulunan kullanıcıların profil görselleri daire şeklinde görünür. Peki, kullanıcıların profil görsellerinin büyük halini görüntüleyebilmek için neler yapılmalı?

Instagram'da Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır?
SOSYAL MEDYA

Instagram’da Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’dan mesajlarınızı yanlışlıkla kayıp etmiş ya da silmiş olabilirsiniz. Eğer siz de bu durumu yaşadıysanız Instagram silinen mesajları geri getirme işlemi nasıl yapılır gelin birlikte bakalım.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır? (Programsız)

 • InstaZoom
 • Instadp.io
 • Save-Free
 • PokoInsta
Instagram Reels Üzerinden Hediye ile Nasıl Para Kazanılır?
NASIL YAPILIR

Instagram Reels Üzerinden Hediye ile Nasıl Para Kazanılır?

Instagram’da yer alan Reels hediye gönderme özelliği sayesinde içerik üreticileri alternatif bir gelir elde etme yöntemine kavuşuyor.

Yukarıda görüntü tabanlı sosyal medya platformunda yer alan profil görsellerinin büyük haline erişebilmek için kullanabileceğiniz hizmetler bulunuyor. Bu hizmetleri nasıl kullanabileceğinize aşağıdan göz atabilirsiniz.

Instazoom ile Profil Resmi Büyütme

 • Web tarayıcısını açın.
 • InstaZoom sitesini ziyaret edin.
 • Kutucuğa profil sayfasının bağlantısını yapıştırın.
 • “Büyütme” butonuna basın.
 • “Görüntüle ve Yakınlaştır” butonuna tıklayın.

Popüler sosyal medya hizmetinde yer alan hesapların profil görsellerini büyütmek için ilk önce web tarayıcısını açmanız gerekiyor. Daha sonra InstaZoom isimli internet sitesini ziyaret edin. Açılan web sitesinin orta kısmında bir kutucuk göreceksiniz.

Profil görselinin büyük haline bakmak istediğiniz hesabın bağlantısını kopyalayın. Daha sonra InstaZoom internet sitesinde konumlanan kutucuğa kopyaladığınız hesap bağlantısını yapıştırın. Bu işlemin ardından “Büyütme” kelimesinin yer aldığı yeşil renkli butona tıklayın.

Daha sonra “Görüntüle ve Yakınlaştır” butonuna basın. Bu işlemi yaptığınız takdirde Instagram PP büyütme işlemi tamamlanacak. Açılan yeni sekmede profil görselinin büyük halini görüntüleyebilirsiniz.

Instadp.io ile Profil Resmi Büyütme

 • Instadp.io sitesini açın.
 • “Instagram Profile Pictures Downloader” butonuna tıklayın.
 • Hesabın kullanıcı adını yazın.
 • “Get” butonuna basın.

Instagram profil resmi büyütme işlemi için kullanabileceğiniz bir hizmet daha mevcut. İlk önce Instadp.io web sitesini ziyaret edin. İnternet sitesini görüntülediğinizde çeşitli butonlar göreceksiniz. Bunların arasından “Profile Pictures Downloader” butonuna tıklamanız gerekiyor.

Söz konusu işlemin ardından yeni bir sayfa açılacak. Açılan sayfa üzerinden profil görselini büyütmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın ve hemen ardından “Get” butonuna tıklayın.

Save-Free ile Profil Resmi Büyütme

 • Save-Free web sitesini görüntüleyin.
 • “Profile” sekmesine girin.
 • Profilin kullanıcı adını yazın.
 • “View” butonuna tıklayın.
 • “Zoom HD Image” seçeneğini seçin.

Görüntü tabanlı sosyal medya platformunda yer alan hesapların profil görsellerinin büyük halini görebilmenizi sağlayan bir hizmet daha bulunuyor. Bu hizmet sayesinde çok kolay ve pratik bir şekilde söz konusu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hizmeti kullanabilmek için ilk olarak internet tarayıcısını açmanız ve hemen ardından Save-Free isimli web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Web sitesini ziyaret ettikten sonra karşınıza “Profile” sekmesine girin.

Bir sonraki adımda profilin kullanıcı adını yazın. Web sayfasında yer alan “View” butonuna basın. Instagram profil resmi büyütme işlemi için son olarak “Zoom HD Image” seçeneğine tıklayın. Bunu yaptığınızda profil resminin büyük hâli görüntülenecektir.

Instagram Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır?
NASIL YAPILIR

Instagram Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır?

Popüler sosyal medya hizmetinde yayımladıkları hikayelerin, bazı kişiler tarafından görünmesini istemeyen kişiler için Instagram hikaye gizleme özelliğini sunuyor.

PokoInsta ile Profil Resmi Büyütme

 • PokoInsta sitesini ziyaret edin.
 • “DP Downloader” sekmesine girin.
 • Kutucuğa kullanıcı adını yazın.
 • “Download” butonuna tıklayın.

Instagram profil görselini büyütmek için ilk olarak PokoInsta adlı web sitesini açın. İnternet sitesini ziyaret ettikten sonra “DP Downloader” sekmesine girin. Bir sonraki adımda kutucuğa hesabın kullanıcı adını yazmanız gerekiyor. Daha sonra “Download” butonuna basın.

Instagram

Instagram

Instagram Windows 10 PC: Instagram’ı bilgisayarda kullanmak isteyenler için masaüstü uygulamasıdır.

İndir

Bu yazıda Instagram profil fotoğrafı büyütme işleminin programsız şekilde nasıl yapılacağını açıkladık. Konuya dair düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu