Kendi Avengers: Endgame GIF görselinizi hazırlayın!

Hepimiz bir noktada kendimizi üstün kahraman olarak hayal ettik ve artık Avengers: Endgame GIF web sitesi ile bu hayalleri biraz daha sevinçli hale getirebileceğiz.

Avengers: Endgame GIF epeyce eğlenceli!

Avengers: Endgame GIF yaratmak için tasarlanan The “Avenge” Them isimli web sitesi, kendinizi favori karakterinizin yerine koymanıza müsaade veriyor. Web sitesi her ne kadar resmi bir Avengers eseri olmasa da, Morphin uygulamasında bulunan 3D yüz modelleme efektlerini kullanarak hayli başarılı sonuçlar veriyor.

Şu anda “Avenge Them”, Marvel sinemalarındaki en görkemli 18 sahneden GIF hazırlamanıza imkan tanıyor. Bunların ortasında; Star Lord, Black Widow, Captain America, Black Panther üzere kahramanlar bulunuyor.

Sitenin size istediğiniz Avengers: Endgame GIF görselini vermesi ise yalnızca 30 saniye sürüyor. Öncelikle favori karakterinizi ve sahnenizi seçiyor, akabinde sisteme kendi uygun fotoğrafınızı yüklüyorsunuz. Yüklediğiniz fotoğraf 3D olarak taranıyor ve favori karakterinizin yüzü siz oluyorsunuz.

Teknoloji hayli etkileyici, sonuçlar ise epey eğlenceli. Bu görselleri sonrasında kaydedip arkadaşlarınızla WhatsApp üzere platformlardan paylaşmanız da mümkün.

Marvel Sinematik Evreni’nin de dışında GIF’ler hazırlamak istiyorsanız App Store ve Google Play Store’dan Morphin isimli uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama, Salt Bae akımından da GIF’ler içeriyor. Avengers: Endgame GIF için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Kelam konusu websitesini kullandınız mı? Arkadaşlarınızla paylaştınız mı? Yorumlarda belirtiniz.

Başa dön tuşu