Kırmızı Galaxy S10’un fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

Akıllı telefon üreticileri son yıllarda amiral gemilerini satışa sunduktan sonra yeni renk seçenekleri sunmayı alışkanlık haline getirdi. Son yıllarda bunu sıkça uygulayan Samsung ise bu kere Kırmızı Galaxy S10 ile karşımıza çıkıyor.

Yeni renklerin yanı sıra Galaxy  S8 serisinden bu yana iPhone Red serisi ile benzeri halde amiral gemileri için kırmızı renk seçeneği sunan Samsung’un, Kırmızı Galaxy S10 modelinin dizaynını daha evvel sizlerle paylaşmıştık.

Kırmızı Galaxy S10 fiyatı ve çıkış tarihi!

Samsung bu renk seçeneğini Kardinal Kırmızısı olarak tanımlıyor. Kardinal Kırmızısı Galaxy S10’un önümüzdeki ay İsviçre’de satışa sunulacağı ortaya çıktı. 128 GB depolamaya sahip aygıtın fiyatı ise 895 dolar olarak listelendi.

Kırmızı Galaxy S10 Plus modelinin fiyatı ise şimdi bilinmiyor. Samsung daha evvel Kırmızı renk seçeneğine sahip telefonları Avrupa’da satışa sunmamıştı. Bu sayede Kırmızı S10’un ülkemize resmi olarak gelme ihtimali oluştu.

Her iki akıllı telefon gücünü Samsung’un 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen sekiz çekirdekli  Exynos 9820 işlemcisinden alıyor. Galaxy S10 modelinde 6.1 inç büyüklüğünde Quad HD+ çözünürlük sunan ve 19:9 formatında olan bir ekran yer alıyor. Galaxy S10 Plus ise 6.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip.

Başa dön tuşu