LG W serisine ait görüntüler ortaya çıktı

LG akıllı telefonlarının bir yenisi olan LG W serisi yakında tanıtılacak. Donanım bilgileri hakkında daha evvel birkaç bilginin ortaya çıktığı yeni serinin görünümü de ortaya çıktı.

Yeni LG W modeli görünümü aşikâr oldu

Ortaya çıkan görsele nazaran telefonun art yüzeyi görünüyor. Sol üst köşede dikey istikamette yerleştirilmiş üçlü kamera dizilimine sahip olduğu görülen LG W kamera alanının sağında parmak izi tarayıcı bulunuyor. Akıllı telefonun art tarafı dokulu bir görünüme sahip. Telefon sağ tarafındaki açma / kapama düğmesine ve alt tarafa yerleştirilmiş bir microUSB irtibat noktasına sahip. Lakin fotoğrafın açısından ötürü bu girişin farklılık gösterebileceğini söyleyelim.

Amazon’un Hindistan mağazasında paylaşılan görsele nazaran yeni W serisi üç farklı renk seçeneğine sahip olacak. LG’nin yeni modeline ilişkin ortaya çıkan donanım bilgileri de paylaşıldı. 4000 mAh bataryaya sahip olması beklenen akıllı telefonun işlemcisi Helio P60 yahut Snapdragon 439 SoC olması bekleniyor. Fiyatlandırma için bir bilgi bulunmasa da fiyat/performans eseri olarak satışa çıkacağı varsayım ediliyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu