OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri ve fiyatı!

OnePlus bugün Londra’da düzenlediği aktiflikte yeni akıllı telefon modellerini tanıttı. Ayrıyeten aktiflikte, yeni amiral gemilerinden sonra şirketin yeni kablosuz kulaklığı olan OnePlus Bullets Wireless 2 modeli de tanıtıldı.

OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri

Kulaklık GoerTek dinamik şoförü sayesinde daha oturaklı ve dinamik bir ses tecrübesi sunuyor. OnePlus 7 ailesinin tasarım anlayışından yola çıkarak tasarlanan Bullets Wireless 2, bütün Bluetooth takviyeli aygıtlarla çalışabiliyor.

OnePlus Bullets Wireless 2, pilin süratli şarj edilmesi için “Warp Charge” teknolojisi ile çalışıyor. Bu teknoloji ile birlikte 10 dakikalık şarjdan sonra yaklaşık 10 saat çalma müddeti sunuyor. Tam şarjla ise, toplam 14 saatlik çalma mühleti elde ediliyor. Ayrıyeten, OnePlus telefonlar ile “Quick Pair” sayesinde basitçe eşleşme imkanı da sunuyor.

Kulaklık başlıkları mıktanıslı bir yapıya sahip bulunuyor. Bu mıknatıs ilişki sistemi, tek bir tıklamayla duraklatmaya yahut oynatmaya müsaade veren “Manyetik Kontrol” özelliğini de barındırıyor. Ayrıyeten başlıklarda kullanılan aptX HD teknolojisi ile güçlendirilen Bullets Wireless 2, Bluetooth 5.0  ve Google Asistan desteği bulunuyor.

Bullets Wireless 2 Amerika fiyatı 99 dolar olarak açıklandı ve 17 Mayıs’dan itibaren OnePlus 7 ailesi ile bir arada raflardaki yerini alacak.

Başa dön tuşu