PSVR 2 için heyecanlı bekleyiş! Yeni oyunlar duyuruldu

Sony, VR dünyasına yönelik yatırımlarına devam ediyor. Şirket, yakın vakitte resmi tanıtılması beklenen PlayStation VR 2 için 13 oyun duyurdu. Bu oyunlar ortasında NFL Pro Era, Tetris Effect ve Thumper üzere farklı kategorilerden imaller yer alıyor.

PlayStation VR 2 için 13 yeni oyun yolda

Sony, geçtiğimiz yıl yeni kuşak sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR 2 duyurusunu gerçekleştirmişti. 2022 yılında da PSVR 2 için gelecek birinci oyunların tanıtımı yapılmıştı. Son açıklamada, PSVR 2 için 13 yeni oyun tanıtıldı.

13 oyunluk yeni listede dikkat çeken imaller bulunuyor. Bunlardan biri, oyuncuların bir anı koleksiyonuyla etkileşim kurmasına imkan tanıyan Before Your Eyes oldu. PSVR 2 özel imali, oyuncuları farklı anılar ve hisler ortasında seyahate çıkararak eşsiz ve şahsî bir tecrübe yaratıyor.

Oyuncular ortasında tanınan olacak bir öteki oyun da, oyuncuları boks ringine sokan ve VR ile gerçek bir maçın heyecanını yaşamalarını sağlayan Creed Rise to Glory: Championship Edition oldu. Emsal biçimde, VR ile okyanusta yolcuğa çıkaracak Kayak VR: Mirage de dikkat çekiyor.

Antarktika ve Avustralya üzere macera dolu bölgeleri içeren Kayak VR, açık hava maceralarını sevenlere hitap ediyor. İşte PSVR 2 için duyurulan 13 yeni oyun:

 1. Before Your Eyes
 2. Creed: Rise to Glory Championship Edition
 3. Kayak VR: Mirage
 4. NFL Pro Era
 5. Rez Infinite
 6. Tetris Effect
 7. Thumper
 8. War Thunder
 9. Wind and Leaves
 10. A-Tech Cybernetic VR
 11. The Curious Tale of the Stolen Pets
 12. The Room VR: A Dark Matter
 13. Ultrawings Flat

Başa dön tuşu