PUBG Mobile için yeni beta güncellemesi yayınlandı

Mobil oyun dünyasındaki en tanınan oyunlardan olan PUBG Mobile imalcisi Tencent her güncelleme ile oyunu farklı bir hale dönüştürmeye devam ediyor. PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi yayınlandı.

PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi ile gelen değişiklikler

PUBG Mobile, 50 milyondan fazla etkin kullanıcısı ile taşınabilir oyun kategorisindeki en tanınan oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Tencent, yeni özellikler eklemek ve oyunu taze tutmak için güncellemeleri epey sıklaştırdı. En yeni beta sürümü olan 0.13.5, HDR kalitesinde yüksek kare sürat oranı modu, yeni bir hafif makineli tüfek ve birkaç mevsimsel geliştirme ile karşımıza çıkıyor.

PUBG Mobile’daki HDR seçeneği, oyunu daha düzgün renkler ve daha yüksek kontrast oranı ile siyahları daha beyaz ve daha canlı hale getiriyor. Yüksek kare hızı modunu HDR ayarıyla kullanmak mümkün değildi. Ancak yeni güncelleme ile birlikte kimi taşınabilir aygıtlar için de ikisini tıpkı anda kullanma seçeneği sunuldu. Aktifleştirmek için Ayarlar> Grafikler‘e gidin ve ‘Kare hızı’ ve ‘Grafikler’ seçeneklerinden aygıtınıza uygun ayarı yapabilirsiniz.

Ayrıca “PP-19” isminde yeni bir hafif makineli tüfek de taşınabilir oyuna katıldı. Bu tüfek 53 mermi kapasitesi ile büyük uzunluk 9 mm’lik bir hafif makineli tüfek. PP-19’un tek atış hasarı 35 ve atış oranı UMP’de elde ettiğimize emsal olarak karşımıza çıkacak.

Başa dön tuşu