Red Bull Basement Festival’i gezdik (vLog)

Daha düzgün bir yarına odaklanan Red Bull Basement Festival için Boğaziçi Üniversitesi’ne gittik. Keyifli vLog’umuzda bu şenlikte olan bitenlere yakından bakıyoruz. Farklı oturumlar ve atölyelerle genç girişimcileri, girişimcilik dünyasına hazırlayan şenlik birebir vakitte müziğin düzgünleştirici tesirini de unutmuyor.

Red Bull Basement Festival tüm gün boyunca girişimcilerin konuşmalarına sahne oldu. Genç teşebbüsçüler için ilham verici konuşmaların yapıldığı şenlik ayrıyeten atölyelerle de gençlere keyifli vakit geçirdi. Biz de vLog’umuzda şenlikte olan biteni sizlerle birlikte baktık.

Vlog’da yaratıcı kodlama atölyesini ziyaret edip neler yaptıklarını kendilerinden dinliyoruz. Ayrıyeten 3D kalemin yeteneklerine canlı olarak şahit olduk.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri vLog’umuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Red Bull Basement Şenlik genç girişimcileri ağırladı

750 kişinin iştirakiyle gerçekleşen şenlik Dimitrios and The Music Medicine’in renkli müzikleriyle açıldı. Teşebbüsçü adaylarına ilham veren konuşmaların yapıldığı şenlik iki farklı sahnede birçok girişimciye mesken sahipliği yaptı.

Daha güzel bir yarına odaklanan şenlikte Reflect’in kurucu ortağı Eray Erdoğan’dan, Patronlar Okulu kurucusu Sibel Kaya’ya, Onaranlar Kulübü kurucu ortaklarından Doğukan Güngör ile Ufuk Emin Akengin’den Kadın Ustalar Kurucu Ortakları Sibel ve Seyhun Ayhan’a kadar birçok isim konuşmacı olarak sahneye çıktı.

Oturumdan sonra mikrofon uzattığımız Eray Erdoğan, Reflect’in neler yaptığını bizler için anlattı. Tıpkı zamanda Bayan Ustalar Kurucu Ortakları Sibel ve Seyhun Ayhan da projeleri hakkında bilgiler verdi.

Gün boyunca müzikten teknolojiye, yapay zekadan çağdaş sanata birçok proje, daha uygun bir yarın için yapılanları genç girişimcilerle paylaştı.

Başa dön tuşu