Redmi K20 Geekbench skoru ortaya çıktı

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, yeni akıllı telefonunun lansmanını 28 Mayıs’ta yapacak. Note 7 Serisi’nin 10 milyonu geçen satış adedini kutlayan şirketin, K20 modeli performans testinde görüntülendi. Redmi K20 Geekbench skoru ortaya çıktı.

Redmi K20 Geekbench skoru belirli oldu

Redmi K20 modelinde Snapdragon 730 işlemcinin kullanılacağını biliyorduk. Ortaya çıkan Geekbench sonuçlarıyla birlikte bu işlemci bir kere daha doğrulanmış oldu.

Da Vinci kod ismiyle teste giren Redmi K20’de 6 GB RAM vazife alıyor. Redmi K20 Geekbench skoru ayrıntıların baktığımızda telefonun tek çekirdekte 2.569 puan aldığını, çift çekirdekte ise 7.096 puan aldığını görüyoruz.

Redmi K20 cephesinde durum böyleyken, K20 ile ilgili bilgilerin biraz daha dedikodu düzeyinde kaldığını söyleyebiliriz. Gücünü Snapdragon 855’ten alacağı iddia edilen telefon, söylenenlere nazaran 4.000 mAh bataryadan besleniyor. Geride üçlü kamera kurulumunun yer aldığı telefonun ancak kamerası ise 48 Megapiksel çözünürlüğünde.

Ailenin yeni akıllı telefon modeli kırmızı ve mavi renk seçeneklerine sahip olacak. Önde karşımıza pop-up kamera ile çıkacak olan K20’nin gerideki öbür iki kamerasının 16 Megapiksel ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde olacak. Bu kameralardan biri telefoto, oburu ise ultra geniş açılı lens olarak karşımıza çıkacak. Ön kameranın ise 20 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor.

Başa dön tuşu