Samsung Galaxy A60 için yeni renk seçeneği

Galaxy A serisine hayli ehemmiyet veren Samsung, değerli güncellemeler ile tüm sıkıntıları çözmeye çalışırken serideki aygıtları güçlendirmeye de devam ediyor. Bugün ise Galaxy A60 için yeni renk seçeneği duyuruldu.

Samsung Galaxy A60 için yeni renk seçeneği sunuldu!

Galaxy A serisi ile geniş bir kitleye ulaşmaya çalışan Samsung, hem donanım hem de yazılım özellikleriyle de epey dikkat çeken Galaxy A60 için yeni renk seçeneğini duyurdu.

Daha evvel Midnight Blue, Seawater Blue, Cocktail Orange ve Sea Salt olarak isimlendirilen dört farklı renk seçeneği ile kullanıcılara gradyan geçişli hoş dizaynlar sunmuştu. Artık ise Peach Mist olarak isimlendirilecek pembeden beyaza geçiş sağlayan bir renk seçeneği sunacak.

Samsung’un resmi web sitesinde fiyat etiketi hala görüntülenemeyen Galaxy A60, şimdi fiyatı bilinmese de delikli ekran tasarımı ve donanım özellikleri ile de birçok kişi tarafından beğenilecek üzere duruyor.

Ama kimi sızıntılara nazaran cihazın 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip modelinin 217 Dolar olması bekleniyor. Bu fiyat etiketleri şimdi resmi olmasa da yakın vakitte netleşecektir diye düşünüyoruz.

Başa dön tuşu