Samsung Galaxy A80’in fiyatı ortaya çıktı

Samsung’un A serisi ile birlikte üst seviye özellikleri orta segment telefonlarına taşıdığını hepimiz görmüştük. A serisinin tanıtılan en tezli telefonu olan Galaxy A80‘in de fiyatı belirli oldu. İşte Samsung’un ilk kızaklı akıllı telefonu Samsung Galaxy A80 fiyatı ve ayrıntılar.

Samsung Galaxy A80 fiyatı!

Daha evvelce Avrupada 649 Euro etiket fiyatı ile satışa çıkan Samsung Galaxy A80, Türkiye’de de ön siparişe açıldı. Galaxy A80 16 Temmuz’dan itibaren satışa çıkacak. Kullanıcıların bu telefona sahip olması için ödemesi gereken bedel ise tam 6.099 TL.

Ön siparişe açılan telefonu buradan ya da aşağıdaki linkten 16 Temmuz itibariyle satın alabilirsiniz.

Galaxy A80 en çok kamerası ile dikkat çekiyor!

Galaxy A80’de rastgele bir ön kamera bulunmuyor. Telefonda bulunan kızaklı yapı sayesinde art kamera ön tarafa dönüyor ve selfie çekimi gerçekleştirilebiliyor.

48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.0 ana kameraya, 8 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 geniş açılı kamera eşlik ediyor. Qualcomm’un Snapdragon 730 işlemcisinden güç alan telefon, 8 GB RAM’e mesken sahipliği yapıyor. 25W süratli şarj takviyesi sunan ve 3700 mAh kapasiteli bataryadan beslenen Galaxy A80’de, 6.7 inç büyüklüğünde 1080×2400 piksel çözünürlük sunan bir ekran yer alıyor.

Samsung’un uzun vakittir konuşulan telefonunun Türkiye fiyatı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Başa dön tuşu