Samsung Galaxy Note 10 için ilginç iddia!

Ağustos ayında tanıtılacak olan Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 10 için ortaya çıkan sızıntıalr her geçen gün çoğalıyor. Artık de bu telefon hakkında kimi yeni argümanlar ortaya atıldı. Bu argümanlara nazaran Samsung Galaxy Note 10‘da kulaklık girişi ve ses yükseltme/alçaltma düğmeleri yer almayacak.

Samsung Galaxy Note 10 özellikleri nasıl olacak?

Uzun vakittir çıkardığı telefonlarda kulaklık girişine yer veren Samsung, Galaxy Note 10 modeliyle birlikte kulaklık girişini kaldıracak. Bununla da kalmayıp, ses yükseltme/alçaltma tuşlarına yeni modelinde yer vermeyecek. Doğal bu mevzuda nasıl bir alternatif tahlil sunacağı şimdi bilinmiyor.

Bu savların yanı sıra yeni telefonun kalınlığı hakkında da birtakım söylentiler mevcut. Bu söylentilere nazaran Galaxy Note 10, 2mm daha ince bir kalınlık sunacak. Yani Note 10’un, Galaxy Note serisinin bir evvelki modellerinin kalınlığından daha az kalın olması bekleniyor.

Ortaya çıkan bu söylentileri ciddiye almak için henüz çok erken olsa da bu ihtimallerin gerçeğe dönüşme mümkünlüğü hayli bir yüksek. En gerçek ve ayrıntılı bilgileri Ağustos ayında öğreneceğiz.

Başa dön tuşu