Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak?

Samsung’un uzun vakittir gündemden düşmeyen amiral gemisi modeli Galaxy Note 10 hakkında neredeyse birçok bilginin ortaya çıkmasının akabinde tanıtım tarihi için de kimi bilgiler de ortaya çıktı. Pekala, Samsung Galaxy Note 10 ne vakit çıkacak?

Samsung Galaxy Note 10 ne vakit çıkacak?

Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 modelinin 9 Ağustos‘ta lanse etmişti. Artık de Galaxy Note 9 modelinin ağabeyi olacak Galaxy Note 10 serisinin 10 Ağustos’ta tanıtılacağına dair kimi bilgiler ortaya çıkmış durumda. Anlaşılan Samsung, lansman tarihi konusunda cihazın model numarasına göre kararlar alıyor. New York’ta düzenlenmesi beklenen bir aktiflikle birlikte lanse edilecek Galaxy Note 10 serisi için, ön görülen rafa çıkış tarihi ise 25 Ağustos halinde. Doğal bu Türkiye’deki rafa çıkış tarihi biraz da olsa gecikebilir.

Normal Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro olmak üzere iki farklı modeli kullanıcıya sunacak olan Galaxy Note 10 serisi, her Galaxy Note modelinde olduğu gibi en güçlü donanımlara mesken sahipliği edecek. Note 10 Pro modelinin, olağan modele nazaran tek farkının ekran boyutu olacağı argüman ediliyor.

Tabii ortaya çıkan bu bilgiler, şimdilik yalnızca sızıntılardan ibaret. Yakın vakitte daha net ve ayrıntılı bilgilere kavuşmayı bekliyoruz.

Başa dön tuşu