Türk Telekom’dan 23 Haziran seçimleri için açıklama

23 Haziran günü İstanbullular Belediye Başkanı’nı seçmek için tekrar sandığa gidecek. Bunun için operatörler de hazırlıklarını sürdürüyor. Türk Telekom 23 Haziran seçimleri için hazır olduğunu açıkladı.

Türk Telekom 23 Haziran seçimleri için hazır

23 Haziran günü gerçekleştirilecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminde irtibatın kesintisiz olarak sağlanması da son derece kıymetli. Türk Telekom 23 Haziran seçimleri için gerekli tüm hazırlıkların tamamlandığını açıkladı. Seçim boyunca bağlantının sağlıklı bir formda sürdürülebilmesi için yapılan taşınabilir, genişbant ve sabit şebekelerinde hazırlık ve test basamaklarının sonuna gelindi.

Koordineli bir formda hizmet vereceklerini söyleyen Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, aksaklıkların olmaması için tüm tedbirlerin alındığını belirtti. Seçim öncesinden sonuçların resmen açıklanacağı vakte kadar ekstra güvenlik tedbirlerinin aldığını Kıraç, güvenliği sağlayabilmek için 360 derece bir çalışma yapıldığını söyledi.

Türk Telekom 23 Haziran seçimleri için Seçim Uyum Merkezi kurdu. 21-24 Haziran tarihleri ortasında acil müdahale gerektiren müşteri servisleri öncelikli olacak. 1-24 Haziran tarihleri ortasında Türk Telekom Ankara ve İstanbul bölge ve Genel Müdürlük ünitelerinde 7/24 seçime özel çalışma nizamına geçilecek.

Başa dön tuşu