ShiftDelete.Net Bundle’da

ShiftDelete.Net olarak teknoloji dünyasında yaşanan en son gelişmeleri süratli bir formda sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

En yeni teknoloji haberleri ve özel görüntü içeriklerimizi ShiftDelete.Net sitesi, toplumsal medya hesapları ve taşınabilir uygulamamızdan takip edebileceğiniz üzere, Bundle uygulamasından da bizi takip edebileceksiniz.

iOS için Bundle uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Android için Bundle uygulamasını buradan indirebilirsiniz. 

ShiftDelete.Net, Bundle uygulamasında!

Türkiye’nin en fazla tercih edilen haber uygulamalarından biri olan Bundle’da ShiftDelete.Net olarak 600 binden fazla takipçimiz bulunuyor. Teknoloji dünyasında nelerin olup bittiğini birinci olarak öğrenmek istiyorsanız, bizi Bundle üzerinden de takip etmeyi unutmayın.

Bundle nedir?

Hem ülkemizde hem de dünyada birçok olay yaşanıyor. Durum bu türlü olunca haberleri takip etmek kimi vakit biraz sıkıntı olabiliyor. Bundle da bu zorluğun üstesinden gelmek için tüm haber sitelerini bir ortaya getiriyor. Haber uygulaması sayesinde kullanıcının haberleri ve gelişmeleri takip etmesi daha da kolaylaşıyor.

ShiftDelete.Net’in de uygulamada 638 bin takipçisi bulunuyor. Şayet siz de Bundle uygulamasını indirip, ShiftDelete.Net haberlerini Bundle üzerinden takip etmek istiyorsanız, Bundle uygulamasını indirmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu