Sony Xperia 2 tasarımı ortaya çıktı

Geçtiğimiz saatlerde sızdırılan Sony Xperia 2 kılıfları, yeni modelin tasarımını tekrardan gözler önüne serdi. Ortaya çıkan Sony Xperia 2 tasarımı evvelki sızıntıları da doğrular nitelikte.

Sony Xperia 2 tasarımı ortaya çıktı!

Önceki haftalarda ortaya çıkan bir Render, Xperia 2’nin tasarımı hakkında kimi ayrıntıları bizlere göstermişti. Ortadan geçen kısa müddetin akabinde yeni modele ilişkin saydam bir kılıf tasarımı internete düştü. Kılıf tasarımı sırf art kasa dizaynını gösterse de, temel değişiklikler hakkında bilgi edinebiliyoruz.

Arka kasaya göz attığımızda üçlü kamera kurulumunun konumlandırılmasındaki değişiklik dışında, Xperia 1 modeli ile oldukça benzer bir dizayna sahip olduğunu görüyoruz. Sağ çerçeveye baktığımızda ise üstten alta gerçek sırasıyla ses kontrol tuşlarını, parmak izi okuyucusunu, güç tuşunu ve denklanşörü görmekteyiz.

Sony Xperia 2 özellikleri nasıl olacak?

Yeni model hakkında sızdırılanlar şu an için kısıtlı olsa da, 6,1 inç boyutunda 4K OLED ekrana sahip olması bekleniyor. 21:9 oranlarında olması beklenen ekran, muhtemelen çentik yerine çerçeveli bir yapıda olacak.

Başa dön tuşu