BTS World ilk 14 saatte rekor kırdı

Tüm dünyada merakla beklenen BTS World oyunu, 26 Haziran’dan itibaren App Store’da yerini aldı. Yayınlandığı andan itibaren ağır ilgi gören oyun birinci 14 saatte rekor indirilmeyle, App Store’da en çok indirilen oyunlar kategorisinde başkan pozisyona yükseldi.

BTS World, App Store’da liderliğe yükseldi

26 Haziran günü Türkiye de dahil olmak üzere 176 ülkede yayınlanan oyun, ülkemizde de en çok indirilen 4’üncü oyun olmayı başardı. Tıpkı vakitte MENA bölgesinde 1 numaraya kadar yükseldi. Oyun, App Store’da toplamda 82 ülkenin en çok indirilen birinci 5 oyunundan biri olmayı başardı.

Oyun oyuncuları, ünü tüm dünyaya yayılan K-Pop kümesinin çıkış yapmadan evvelki tarihlere götürüyor. Oyun temelde, BTS’nin muhteşem star olma amacına ulaşmasına yardım etmek için BTS’nin menajeri olmalarına imkan sağlayan, kıssa bazlı bir taşınabilir simülasyon oyunu.

Oyuncular oyun boyunca misyonları tamamlıyor ve ilerliyor. Ayrıyeten ilerlemek için belli BTS üye kartlarının seçileceği çeşitli misyonları yapmak gerekiyor. Bu kartları toplayıp geliştirmek, daha fazla kıssayı açıyor.

Sadece oyunda bulunan 10 bin adet büsbütün yeni fotoğraf ve oyuna has 100 görüntü da oyuncuları bekliyor. Ayrıyeten oyuncular 1’e 1 interaktif içerik sayesinde, menajerleri olarak BTS ile sanal olarak etkileşim kurabilecek.

:: https://apps.apple.com/us/app/bts-world/id1435577798

Başa dön tuşu