Telegram ile numara bilmeden mesajlaşma dönemi!

Ülkemizde çok tanınan olmasa da, dünya genelinde önemli bir kullanıcı kitlesi bulunan Telegram birçok kişi tarafından WhatsApp’a alternatif olarak kullanılıyor. Uçtan uca şifreleme sunan Telegram 5.8 güncellemesi ile artık daha yetenekli.

Buna ek olarak tıpkı anda sohbet edebileceğiniz yahut yayın yapabileceğiniz kişi sayısında rastgele bir sınırlama bulunmuyor. Bu nedenle kullanıcıların büyük bir kısmı WhatsApp’a kıyasla çok daha inançlı ve özgür olduklarını belirtiyor.

Telegram 5.8 güncellemesi çıktı! Yakındaki Bireyler eklendi!

Telegram 5.8 sürümü ile birçok yeni özellik daha kullanıma sunuldu. Sohbet ekranının üst kısmına “Kişilere Ekle” isimli yeni bir düğme eklendi. Bu sayede size ileti gönderen birisini rehberinize süratli bir biçimde ekleyebiliyorsunuz.

Rehberde olmayan birini şahıslara eklemenin yanı sıra ulaşımı kolaylaştırılan bir öbür seçenek, kişi engelleme oldu. En büyük yeniliğin ise pozisyon tabanlı “Yakındaki Kişiler” özelliği olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Örnek ile açıklamak gerekirse: konserde yahut partide yeni tanıştığınız biriyle iletileşmeye başlamak / kişi listenize eklemek için Rehber > Yakındaki Bireyleri Ekle yolunu takip etmeniz kâfi. Tabi, karşı tarafta bu özellik açık olmalı.

Başa dön tuşu