TikTok Türkiye #GüzelTürkiyem etkinliği başladı

TikTok kampanyası başladı. #TikTokTravel kampanyası TikTok Türkiye kullanıcılarını da kapsıyor. Kullanıcılar #GüzelTürkiyem hashtagiyle Türkiye’yi tanıtıyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte toplumsal medya platformlarında da yaz rüzgarı esmeye başladı. Birçok kullanıcı bu platformları, şu sıralar tatil fotoğraflarını paylaşmak için kullanıyor. Kısa görüntü uygulaması TikTok da bu trendin tesirinden faydalanmak için yeni kampanyasını başlattı. #TikTokTravel kampanyası TikTok Türkiye kullanıcılarını da kapsıyor.

TikTok Türkiye kullanıcıları istekli turizm elçisi oldu

100’den fazla ülke ile birlikte TikTok Türkiye kullanıcıları seyahat anılarını platform üzerinden paylaşıyor. Türkiye’nin varlıklı tabiat hoşlukları, eşşiz lezzetleri, farklı kültürleri barındıran tarihi dokusu ve Türk beşerinin misafirperverliği; TikTok‘un sunduğu kendine has görüntü düzenleme teknikleriyle milyonlarca kullanıcıyla paylaşılıyor. Burada kullanıcılar istekli turizm elçileri oluyor.

#TikTokTravel hashtagiyle kullanıcılar Türkiye’nin hoşluklarını paylaşımlarıyla dünyaya tanıtmış oluyor. #TikTokTravel kampanyası tüm dünyada şimdiden 200 milyona yakın görüntülenmeye ulaştı. Kampanyanın Türkiye ayağı #GüzelTürkiyem kampanyası ise 60 milyon görüntülenme elde etti.

Kullanıcılar paylaşımlarını kampanyaya özel hazırlanmış olan “Summer” isimli müzik eşliğinde yapabiliyor.

Son 5 gün içinde, #TikTokTravel, hastagi ile 300.000 görüntü paylaşıldı ve toplam 210 milyon görüntülemeye erişti.

Başa dön tuşu