Turkcell PUBG Mobile için yeni kampanya başlattı

Hem ülkemizde hem de dünyada ağır bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile, her geçen gün daha fazla oyuncuyu tesiri altına alıyor. Battle Royale şeklindeki oyunlar ortasında en sevilenlerden biri olan PUBG Mobile internet üzerinden oynanan bir oyun olduğu için bu basamakta taşınabilir data kullanımı da ehemmiyet kazanıyor. Turkcell PUBG Mobile ile ilgili yeni bir kampanya başlatarak taşınabilir data kullanımını denetim altına alıyor.

Turkcell Gaming paketleri ile PUBG Mobile internetten yemiyor

Oyuncuların Wi-Fi irtibatına bağlı kalmadan, her yerde PUBG Mobile oynamalarını sağlayan yeni kampanyada PUBG Mobile, taşınabilir bilgi üzerinden oynanırken kullanıcının internet paketinden harcamıyor. Turkcell Gaming paketleri ile PUBG Mobile internet kullanımından düşmüyor. Taşınabilir aygıtlar için sunulan paketler sayesinde kullanıcılar ‘internetim bitecek’ kaygısından kurtuluyor.

Kullanıcılar Gaming paketleri altında iki başka alternatif satın alabiliyor. Satın alınan paket kullanıcının tarifisine ekleniyor. Bu paketlerden biri ‘Oyna’. Bu paket ile oyuncular PUBG Mobile’da geçerli olan 3 GB internetin sahibi oluyor. ‘Oyna İzle’ paketinde ise kullanıcılar PUBG Mobile ve YouTube’da geçerli toplam 5 GB internet alıyor.

Wi-Fi temasına gerek olmadan, oyuncuların taşınabilir datayla oyunu oynamalarını sağlayan paketlerden birincisi 9 TL, ikincisi ise 19 TL’ye satın alınabiliyor.

Başa dön tuşu