Xiaomi Black Shark 3 için hazırlıklar başladı

Oyunculara yönelik güçlü performansı ile ön plana çıkan Black Shark modelleri, argümanlı tasarımı ile de dikkatleri çekmekte. Sızdırılan yeni ayrıntılara nazaran Xiaomi Black Shark 3 için hazırlıklar başladı.

Xiaomi Black Shark 3 için hazırlıklar başladı!

Geçtiğimiz aylarda Black Shark 2 modelini tanıtan Xiaomi, yeni jenerasyon oyuncu telefonuyla epey beğeni toplamıştı. Ortadan geçen birkaç ayın akabinde şirketin yeni Black Shark modelinin üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. DLT-A0 model numarasıyla Çinli sertifikasyon kurumunda ortaya çıkan modelin, tekrar çok güçlü özelliklerle piyasaya sunulması bekleniyor.

Şu an için modele ilişkin teknik ayrıntılar hakkında çabucak hemen hiçbir şey bilinmese de, sertifikasyon kurumunun tablosunda 27W süratli şarj takviyesinin bulunacağını görüyoruz. Oyuncu telefonlarının sunduğu yüksek performans yüksek güç tüketimini de beraberinde getirdiği için, epeyce yerinde bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

Bu bilgilerle birlikte modelin Snapdragon 855 işlemciden gücünü alacağı, depolama tarafında ise 256 GB ve üstü bir alan sunacağı düşünülüyor.

Xiaomi Black Shark 3 ne vakit tanıtılacak?

Xiaomi Black Shark modellerinin satış tarihleri ortasında kısa süreler bulunduğunu düşünürsek, yeni modelin de ilerleyen aylarda satışa sunulmasını bekleyebiliriz. Lakin şu an için bunların bir tahmin olduğunu ve en net bilgiler için lansmanı beklememiz gerektiğini söyleyelim.

Başa dön tuşu