Xiaomi’nin 64 MP kameralı telefonu belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde Mi CC serisini tanıtan Xiaomi’nin çerçevesiz yapısıyla dikkat çeken Mi Mix serisinin yeni üyesi hakkında birinci ayrıntılar ortaya çıkıyor. Xiaomi Mi Mix 4 modeli için heyecan verici bir açıklama direkt Xiaomi’den geldi.

Xiaomi’nin eser yöneticilerinden Wang Teng, Weibo’da yaptığı bir yorumda Mi Mix 4 modelinde Samsung’un 64 Megapiksel çözünürlüğündeki ISOCELL Bright GW1 kamera sensöründen daha düzgün bir tahlilin yer alacağını belirtti.

Xiaomi Mi Mix 4 64 Megapiksel kameraya sahip olacak!

Sony taşınabilir aygıtlar için 64 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera sensörü tanıtmadı. Sony bu hususta çalışmalarına tüm süratiyle devam ediyor olsa da, Xiaomi’nin hangi firmayla işbirliğine gideceği büyük bir merak konusu.

“Daha iyi” sözü kameralar kelam konusu olduğunda büyük bir belirsizliğin kapılarını aralıyor. Çözünürlüğün tıpkı kalması beklenirken, ışık hassasiyeti konusu ön plana çıkarılabilir. Tüm bunların yanı sıra Xiaomi’nin 48 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip Android One telefonu onaylandı.

FCC’nin onayladığı bu telefonun Xiaomi Mi A3 olduğu düşünülüyor. M1906F9SH model numaralı telefonun art tarafında üç art kamera yer alıyor. Daha fazla ayrıntı için TENAA’da uzunluk göstermesini beklemeliyiz.

Başa dön tuşu