Yeni Galaxy M30 daha iddialı geliyor!

Samsung’un bir mühlet evvel duyurusunu gerçekleştirdiği orta segment akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy M30, uygun fiyatıyla da dikkat çeken modeller ortasında yer almayı başardı. Artık ortaya çıkan haberlere gör bu model, tekrar geliştirilip tasarlanacak. İşte yeni Galaxy M30 hakkında birinci detaylar!

Yeni Galaxy M30 nasıl olacak?

3 art kamera ve 5.000 mAh kapasiteli batarya üzere özelliklere sahip olan Galaxy M30’un yenilenen modelinde de birçok özellik olduğu üzere korunacak. Lakin bilhassa kamera tarafında ciddi geliştirmelere yer verilecek. Bu geliştirmeler ile birlikte Galaxy M30 modelinin kamerası, Galaxy M40’ın kamerası ile misal sonuçlar verecek. En azından beklentiler bu istikamette.

Yeni Galaxy M30’un isimlendirme tarafında ise Galaxy M30s ya da Galaxy M30e isimleri kullanılacak. Bunun yanı sıra yeni telefon kutusundan Android 9 Pie işletim sistemi ve One UI 1.1 arayüz yazılımı ile çıkacağı söyleniyor.

Tabii ortaya çıkan tüm bu bilgiler şimdilik sadece söylentiden ibaret. Hakikat olup olmadığını ne vakit öğreneceğimiz kesin olarak aşikâr değil. Ama yakın vakitlerde ayrıntıların gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Başa dön tuşu