18 ay boyunca pili bitmeyen Logitech M545 inceleme!

Farklı teknolojik incelemelerimize bugün farklı bir eser ile devam ediyoruz. Bu görüntüde, sizlerle bir arada 18 ay boyunca tek pil ile kullanılabilen, tasarımı sayesinde hem kullanımı kolay hem de her yere götürülebilen Logitech M545 özellikleri hakkında fikirlerimizi belirtiyoruz. Logitech M545 inceleme görüntüsü ile bu mouse modeline yakından bakıyoruz.

Logitech M545 inceleme

Logitech M545 özellikleri ile kullanıcıları epeyce keyifli ediyor. Kompakt tasarımı, özelleştirilebilir tuşları ile karşımıza çıkan mouse, 18 ay boyunca tek pil ile kullanıcının yanında oluyor. Dilerseniz kelamı fazla uzatmayalım ve sizi Logitech M545 inceleme görüntüsü ile baş başa bırakalım.

Logitech M545 özellikleri neler?

Logitech‘in dikkat çeken mouse modellerinden biri olan Logitech M545, kullanıcılara birçok özellik sunuyor. Mouse, Akıllı uyku modu ile kullanıcıların 18 ay boyunca pil değiştirmemesini sağlıyor. Kullanıcıların her yere götürmesini sağlayan tasarımı ile karşımıza çıkan yeni kuşak mouse, büyük olmayan ve kauçuk dizaynlı yapısı ile kullanımı hayli kolaylaştırıyor. Mouse üzerinde bulunan döndürme tekerleğinin sağ ve sola olan seçenekli yapısı ve bunlara ek olarak mouse’un ulaşılması en kolay bölgesinde bulunan ek 2 tuş ile işlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlıyor.

Bu tuşları, Logitech’in kendine ilişkin uygulaması ile basitçe yapılandırabiliyor ve işler için daha fazla vakit kazanabiliyorsunuz. Logitech M545, özellikleri ile kullanıcılara kolaylık sağlarken lazer sınıfı optik izleme özelliği ile neredeyse her alanda kullanıma hazır olarak karşımıza çıkıyor. Mouse, Logitech’in en küçük alıcısı ile birlikte kutudan çıkıyor. Unifying teknolojisi sayesinde tek bir alıcıya tıpkı anda 6 Unifying aygıtı bağlanabiliyor ve birden fazla alıcıdan kurtulabiliyorsunuz.

Logitech M545’i nereden alabilirim?

Logitech M545’i, buraya tıklayarak Yukko üzerinden indirimli fiyatı ile basitçe satın alabilirsiniz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu