Android için Google Chrome uygulaması durdurulamıyor!

Android için Google Chrome, rakiplerine adeta meydan okumaya devam ediyor. Arama motorunun kendi tarayıcısı üzerinde her gün dikkatlice çalıştığı hesaba katılırsa, firma için hasat vakti çok yeterli geçiyor üzere görünüyor. Ulaşılan yüklenme sayısı, dudak uçuklatacak derecede.

Android için Google Chrome 5 milyar yüklenmeye ulaştı

Amerikalı yazılım şirketi, yalnızca insanların gereksinimlerine değil, tıpkı vakitte şahısların zevklerine de hitap ederek büyümeye devam ediyor. Kendisiyle birebir işi yapan markaların yaptığı ataklara yönelik süratli bir biçimde karşılık veren Google, Android severler tarafından toplam beş milyar kez yüklendi.

Google Play Store’un “5 milyar defa indirilen ürünler” kategorisine girmeyi başaran Android için Google Chrome uygulaması; Gmail, YouTube, Google Maps, ve Google Search yazılımlarının gerisinden bu klasmana giren beşinci proje oldu. Bu sayının ulaşılması evresinde, pek tabiki, Android aygıtlarına evvelden yüklenmiş olarak gelen Google Chrome’un da katkısı çok büyük.

Yakın bir vakitte şifreleme konusunda bir şifre üreticisi ortaya koyan, kullanıcılarına daha uygun bir evrak paylaşımı sunmak ismine çalışmalar yapan ve karanlık mod üzere çok sevilen bir özelliği hayata geçiren Google, emeğinin karşılığını almaktan son derece memnun. Android için Google Chrome uygulaması hakkında oluşturulan sayfaya ulaşmak için “buraya” tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu