Apple Pencil uçları şekil değiştiriyor!

Teknoloji şirketleri vakit zaman aldıkları patentlerle gündeme geliyor. Bu patentler sayesinde şirketlerin geleceğe yönelik planlarını kağıt üstünde görmüş oluyoruz. Son olarak Apple Pencil farklı bir tasarım ile karşımıza çıktı. Apple Pencil uçları biçim değiştiriyor.

Apple Pencil uçları çoğalıyor, uzunluğu uzuyor!

Apple ortaya çıkan yeni patentine nazaran fırça uçlu bir kalem üzerinde çalışıyor. iPad’lerin çok daha verimli kullanılmasını sağlayan Apple Pencil ilerleyen vakitte farklı yeteneklerle karşımıza çıkabilir. Bir boya fırçasını andıran patent, kalemin sanatsal misyonlardaki yeteneklerini artıracak. Patent fotoğraflarından gördüğümüz kadarıyla kalemin uzunluğu da uzayacak üzere duruyor.

Yeni Apple Pencil uçları sayesinde iPad kullanıcıları sanatsal yeteneklerini çok daha başarılı bir halde ortaya çıkarabilecek.

Bildiğiniz üzere Apple Pencil‘ın ucu değiştirilebilir yapıdaydı. Lakin, uç hali her vakit birebir kalıyordu. Bu yeni patent ile birlikte kalemin uçlarının çeşitlendirilebileceğini söyleyebiliriz. iPad artık büsbütün bir çalışma aracı haline geliyor.

Apple Pencil için ortaya çıkan bu patent ne vakit gerçeğe bürünecek? Bunun için bir şey söylemek için şimdi çok erken.

Başa dön tuşu