En iyi Android Launcher uygulamaları 2019

Kullandığınız Android aygıtınızı şahsileştirmek, arayüz içerisine daha farklı özellikler dahil etmek için kullanabileceğiniz pek çok Android Launcher uygulaması bulunuyor. Sizler için kullanabileceğiniz en güzel Android Launcher uygulamalarını derledik.

2019’da kullanabileceğiniz en uygun Android Launcher uygulamaları

Android aygıtınızın arayüzünü beğenmemeniz durumunda Google Play Store üzerinde kullanabileceğiniz pek çok farklı Launcher bulunmakta. Farklı geliştiriciler tarafından yapılan bu uygulamalar, cihazınızı özelleştirebilmek için pek çok seçenek sunmaktalar. Sizler için kullanabileceğiniz pek çok Launcher uygulamasını derledik. İşte en uygun Launcher uygulamaları.

Evie Launcher

Ana ekrandan ikon paketlerine, klasörlerden ekran hareketlerine kadar pek çok özelleştirmeye imkan sunan Evie Launcher, beş milyonun üzerinde kullanıcıya sahip. Performans odaklı olarak tasarlanmış olan Launcher, aygıtınızın en süratli formda çalışmasına dayanak sunuyor. Sunduğu arama seçenekleri ile kullanıcıların gözdesi haline gelen uygulama, aygıtınızı istediğiniz üzere kişiselleştirebilmenize imkan sunmakta.

Evie Labs tarafından geliştirilen Evie Launcher, Play Store üzerinden ücretsiz bir formda indirilip kullanılabiliyor. Uygulamayı çabucak indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Nova Launcher

Android üzerinde kullanabileceğiniz en tanınan Launcher uygulamalarından birisi olan Nova Launcher, elli milyonun üzerinde kullanıcıya sahip. Sık sık güncelleme alması ile ön plana çıkan Nova özel simge dizaynları, karanlık tema seçeneği, yedekleme ve geri yükleme kolaylıkları ile ön plana çıkıyor.

Ücretsiz sürümde kullanabileceğiniz pek çok özelleştirme seçeneği ile birlikte Prime sürümünü tercih etmeniz durumunda daha fazla seçeneğe erişim elde edebiliyorsunuz. TeslaCoil tarafından geliştirilen Nova Launcher’ı Play Sore üzerinden ücretsiz bir halde indirip kullanmanız mümkün. Bununla birlikte daha fazla özelliğe erişim imkanı için Prime sürümünü de satın alabilirsiniz. Uygulamayı çabucak indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1 2 3

Başa dön tuşu