Enpara Mobil Uygulaması Açılmıyor, Çözümü Nedir?

Enpara mobil uygulaması açılmıyor mu? Popüler bankacılık uygulamasının kullanılamamasına yol açan problemin düzelmesini sağlayabilecek çeşitli yöntemler bulunuyor. Peki, böyle bir durumda başvurulabilecek yöntemler neler?

Bu rehberde Enpara.com Cep Şubesi uygulamasına giriş yapamıyorum sorunu için hangi yöntemlerin uygulanabileceğini açıkladık. Rehberimizde bulunan yöntemleri uygulamadan önce Enpara’nın resmî sosyal medya hesaplarını kontrol edin. Böylece genel problem olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Enpara Mobil Uygulaması Açılmıyor, Çözüm Yöntemleri Neler?

 • Telefonu kapatıp açın.
 • Uygulamanın önbelleğini temizleyin.
 • Uygulamayı güncelleyin.
 • Telefonu güncelleyin.
 • Virüs taraması yapın.
 • Uygulamayı silip yeniden yükleyin.
 • Enpara’nın müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.
Kredi Kartı Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır?
NASIL YAPILIR

Kredi Kartı Aidat Ücreti Nasıl Geri Alınır?

Bankalar sene sonlarında kredi kartı kullanıcılarından belirli miktarda aidat ücreti alıyor. Peki, kredi kartı aidat ücreti nasıl geri alınır? İşte detaylar!

Enpara uygulamasına giremiyorum sorunu için başvurulabilecek yöntemleri sıraladık. Listede yer alan yöntemlerine detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Telefonu Kapatıp Açın

Enpara uygulaması çalışmıyor ise uygulanabilecek ilk yöntem telefonu kapatıp açmaktır. Bunun için telefonun güç butonuna bir süre basılı tutun ve kapatma işlemini tamamlayın. Daha sonra tekrar güç butonuna basılı tutarak telefonu açabilirsiniz.

Uygulamanın Önbelleğini Temizleyin

 • Telefonun ayarlar menüsüne girin.
 • Uygulamalar bölümünü açın.
 • Enpara uygulamasına dokunun.
 • Depolama kategorisine girin.
 • “Önbelleği Sil” seçeneğini seçin.
 • Önbellek temizlendikten sonra uygulamaya girmeyi deneyin.

Uygulamayı Güncelleyin

Enpara uygulamasına giriş sorunu için uygulanabilecek yöntemler arasında uygulamayı güncellemek de yer alıyor. Bunun için öncelikle Play Store veya App Store’u açın ve Enpara’nın sayfasını ziyaret edin. Eğer yeni güncelleme varsa “Güncelle” butonuna basın.

Telefonu Güncelleyin

Telefonu güncellemek için ayarlar menüsünü açın ve ardından “Yazılım Güncellemesi” kategorisine girin. Yeni güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Eğer varsa güncelleme işlemini yapın.

Virüs Taraması Yapın

Bazı kötü amaçlı yazılımlar, cihazda yüklü olan uygulamalar ve oyunların düzgün çalışmamasına yol açabilir. Bu sebepten ötürü antivirüs uygulaması ile virüs taraması yapın.

Enpara.com Cep Şubesi

Enpara.com Cep Şubesi

Enpara.com Cep Şubesi, şubesiz bankacılık hizmetleri sağlayan Enpara.com’un Android platformu için öel olarak geliştirilen resmi ve ücretsiz uygulamasıdır.

İndir

Uygulamayı Silip Yeniden Yükleyin

Enpara uygulamasına erişim sorunu devam ediyorsa uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyin. Telefonun ayarlar sayfasındaki Uygulamalar kategorisinden Enpara’yı seçebilir ve “Sil” butonuna dokunarak silme işlemini tamamlayabilirsiniz. Daha sonra uygulamayı tekrar indirip yükleyin.

Enpara’nın Müşteri Hizmetleriyle İletişime Geçin

Uygulamanın kullanılamamasına neden olan sorun devam ediyorsa Enpara’nın müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kredi Kartı İnternet Alışverişlerine Nasıl Açılır?
NASIL YAPILIR

Kredi Kartı İnternet Alışverişlerine Nasıl Açılır?

Kredi kartı internet alışverişine nasıl açılır? En kolay ve hızlı şekilde kredi kartını internet alışverişine açma yöntemi!

Bu rehberde Enpara uygulamasına giriş yapılamıyor, çözümü nedir sorusunu yanıtladık. Eğer bu problemi farklı bir yöntem ile düzelttiyseniz aşağıda yer alan yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu