Galaxy J7 Pro için Android Pie yayınlandı!

2017 yılının Haziran ayında tanıtılan ve Temmuz ayında satışa sunulan Galaxy J7 Pro, Samsung’un ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran ve hala fiyatı ile âlâ bir seçenek olmayı başaran orta düzey telefonlarından birisi.

Uzun müddettir güncelleme bekleyen telefonun sahipleri için müjdeli haber geldi. Galaxy J7 Pro için Android Pie güncellemesinin dağıtımına başlandı.

Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi çıktı!

Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi birinci olarak Rusya’da J730FMXXU5CSEE yazılım sürüm numarasıyla yayınlandı. Mayıs ayı güvenlik yamalarına mesken sahipliği yapan güncelleme, One UI kullanıcı arayüzünü aygıt ile buluşturuyor.

Samsung’un bu stil modelleri güncellemesi kullanıcıların beğenisini kazanıyor. J7 Pro ile Galaxy J7 (2017) ortasındaki benzerlikleri dikkate aldığımızda güncellemenin Galaxy J7’ye gelme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyoruz. Samsung güncellemeyi kademeli olarak yayınladığı için ülkemizde bulunan aygıtlara gelmesi vakit alacak.

5.5 inç büyüklüğünde 1080×1920 piksel çözünürlük sunan bir Muhteşem AMOLED ekranın yer aldığı telefon, 1.6 GHz suratında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7870 işlemciden ve 3 GB RAM’den güç alıyor.

Başa dön tuşu