Galaxy S9’un kamerası gece modu özelliğine kavuştu!

Samsung’un Galaxy S serisinin bir evvelki akıllı telefon Galaxy S9‘un kamera yazılımında Galaxy S10 modeline nazaran birtakım eksiklikler vardı. Bu eksiklikleri güncellemeyle yavaş yavaş tamamlayan Samsung, artık de yayınladığı Galaxy S9 kamera güncellemesi ile birlikte Galaxy S9 modeline gece modu özelliğini kazandırıyor. İşte Galaxy S9 gece modu güncellemesi!

Galaxy S9 gece modu ile daha başarılı gece fotoğrafları elde edebilecek

Samsung’un geçmiş periyot amiral gemisi modeli Galaxy S9, bu vakte kadar gece fotoğraflarında kullanılabilecek ayrıyeten bir mod sunmuyordu. Fakat son kamera güncellemesi ile birlikte artık gece çekimleri için gece modu da sunacak.

Bu özellik ile birlikte Galaxy S9 modellerinin daha üst düzey gece fotoğrafı çekmesi beklentiler ortasında yer alıyor. Hatta benzeri kamera özelliklerinden ötürü Galaxy S9 ve Galaxy S10 modelleri, gece çekimlerinde benzeri performans sergileyebilirler.

Galaxy S9’un gece modu güncellemesi yavaş yavaş yayınlanmaya başlamış durumda. Lakin şimdi tüm kullanıcılar için kullanıma sunulmuş değil. Yakın vakitte tüm kullanıcılar için kullanıma sunulması bekleniyor.

Başa dön tuşu