Pocophone F1 güncelleme aldı! Müjdeli haber geldi!

Geçen yıl Ağustos ayında tanıtımı gerçekleştirilen ve ülkemizde de satılmakta olan Pocophone F1 en dikkat alımlı telefonlarından birisi oldu. Bu aygıtı dikkat alımlı hale getiren ayrıntı ise Snapdragon 845 işlemcili en ucuz telefon olması.

Fiyatı ile günümüzde hala birçok amiral gemisi modellerini tehdit eden Poco F1 için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediliyor. Güvenlik odaklı MIUI 10.3.5.0 güncellemesi ile bunlara bir yenisi daha eklendi.

Pocophone F1 güncelleme aldı!

390 MB’lık güncelleme Mayıs ayı güvenlik yamalarını aygıt ile buluşturuyor. Buna ek olarak aygıtın kilit ekranına özelleştirilebilir bir ekran saati eklenmesi mümkün hale geliyor. Tabi, üçüncü taraf tema dayanağı bulunmuyor.

Çift uygulamalarda tekrar başlatma sonrasında ortaya çıkan sıkıntıları gideren güncelleme, birebir vakitte Wi-Fi ağları için sıralamaların daha yeterli bir formda yapılmasını sağlıyor.

Pocophone F1 Android Q güncellemesini alacak!

Daha da önemlisi Pocophone Lideri Alvin Tse, Android Q güncellemesinin geleceğini duyurdu. Nisan ayının başında yayınlanan güncelleme sayesinde Poco F1, Widevine L1 takviyesine ve Game Turbo özelliğine kavuşmuştu.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu