The Devil in Me Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Hikaye ve anlatı odaklı bir oyun olan The Devil in Me bu türü seven oyuncular için oldukça iyi bir yapım. Tam adı ile The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, birden fazla sona sahip, korku dolu bir oyun.

Oyunun konusu epey ilginç ve dikkat çekici. Siz de bu oyunu oynamak istiyor ancak İngilizcenize güvenmiyorsanız The Devil in Me Türkçe yama yükleyebilirsiniz. Böylece oyunu en iyi şekilde anlayabilirsiniz. Siz de The Devil in Me Türkçe yama yüklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

The Devil in Me Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

  • anonymousceviri.com’un The Devil in Me Türkçe yama sayfasına gidin.
  • Sağ taraftaki Yamayı İndir seçeneğine tıklayın.
  • The Devil in Me’nin Türkçe yaması ücretli bir şekilde sunuluyor. anonymousceviri.com’un rehberini okuyarak konu ile alakalı detaylı bilgi alabilir ve istemcilerini indirerek The Devil in Me’yi hızlı bir şekilde Türkçe yapabilirsiniz.

The Devil in Me Hakkında

Supermassive Games tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan The Devil in Me, 2022 yılında yayınlandı. Önemli seçimlere sahip bir korku oyunu olan bu yapım hikayenin ana odakta olduğu bir oyun. 

Bu oyunda bir seri katil peşimizde. Bir film ekibinin peşine takılan bu seri katil bizlere korku dolu anlar yaşatacak. Bir hapishaneyi kullanmak isteyen film ekibinin başına türlü türlü olaylar gelir.

The Devil in Me, kendi türü içerisinde iyi sayılabilecek bir yapım. Bazı teknik problemlerinden ötürü oyunculardan olumsuz geri dönüş alsa da bu tarz oyun sevenleri memnun edebilecek bir yapım.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me Türkçe yama ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Umuyoruz ki sizler için faydalı olmuştur. Siz bu oyunu nereden duydunuz? The Devil in Me Türkçe yama sizce nasıl olmuş? Aşağıda bulunan yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Bunun gibi içeriklere, güncel oyun ve teknoloji haberlerine anında ulaşmak için Tamindir’i takipte kalmayı unutmayın.

Başa dön tuşu