Galaxy M20 Android Pie güncelleme tarihi belli oldu

Samsung markalı akıllı telefon modelleri yavaş yavaş Android Pie güncellemesi almaya devam ediyor. Son olarak Galaxy M Serisi modelleri için de güncelleme tarihi belirli oldu. Galaxy M20 Android Pie güncelleme vakti için geri sayım başladı.

Galaxy M20 Android Pie güncelleme tarihi

Galaxy M10, Galaxy M30 ve Galaxy M20 Android Pie güncellemesi için 3 Haziran işaret ediliyor. Güncelleme birinci olarak Hindistan’da verilecek. Yeni güncelleme ile birlikte telefonlarda değerli iyileştirmeler yapılacak ve güvenlik yamaları eklenecek. Lakin, yeni güncellemenin mayıs ve haziran güvenlik güncellemelerini içerip içermeyeceği şimdi muhakkak değil.

Galaxy M20 Android 8.1 Oreo işletim sistemiyle kutudan çıkıyor. Gücünü Exynos 7904 işlemciden alan telefonda 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunuyor.

6.3 inçlik Infiniti-V ekran dizaynına sahip Full HD+ telefonun ardında ikili kamera heyetimi bulunuyor. Gerideki 15 MP’lik ana kameraya 5 MP’lik ikinci kamera eşlik ediyor. Bu kameralardan 15 MP olan f/1.9, 5 MP olan ise f/2.2 diyafram açıklığına sahip.

Galaxy M20 ön kamerası ise 8 MP çözünürlüğe sahip. Bu kameranın diyafram pahası ise f/2.0.

Galaxy M20, 5.000 mAh bataryadan besleniyor. Bu açıdan eli epeyce kuvvetli olan telefonun USB Type-C girişi bulunuyor.

Başa dön tuşu